Medlemmar

Här har du alla medlemmarna i nätverket Göteborgs Kommunikationshus. Adressen till samtliga företag är Norra Hamngatan 40, 411 06 Göteborg.

Caroline Widefjärd, Carro & CoCaroline Widefjärd, Carro & Co
Caroline driver en skön liten reklambyrå med en stark tro på kommunikationens kraft.
Tel 031-788 04 02
info@carroco.se, www.carroco.se 

Eva Olsson, Olsson Lindgren KommunikationsbyråEva Olsson, Olsson Lindgren Kommunikationsbyrå
Eva förverkligar kundens kommunikationsbehov med hjälp av strategi och form.
Tel 0708-97 74 90
eva@olssonlindgren.se, www.olssonlindgren.se 

Isak Lagerström, 2CreativeIsak Lagerström, 2Creative
Isak har gjort webbplatser i över 10 år och har lång erfarenhet av att arbeta med olika typer av webbprojekt. På dagarna gör Isak grafisk design och kodar hemsidor. Han är även specialiserad på användarvänlighet.
Tel 0739-12 23 11
isak@2creative.se, www.2creative.se 

Joacim Åstedt, ASTEDTJoacim Åstedt, ASTEDT
Joacim stärker din förmåga att nå avsedd effekt när du talar inför grupper. Han föreläser, utbildar och coachar.
Tel 0706-01 13 10
joacim@astedt.com, astedt.com 

Johan Andreasson, Andréasson Public RelationJohan Andreasson, Andréasson Public Relation
Johan är Andréasson Public Relations representant i Göteborg. Andréasson Public Relations erbjuder kvalificerade tjänster inom marknads-pr, investor relations och public affairs.
Tel 031-15 62 00, mobil 0705-10 15 40
johan.andreasson@anpr.se, www.anpr.se 

Lisa Jarnvik, Göteborgs Ledarinstitut ABLisa Jarnvik, Göteborgs Ledarinstitut AB
Jag hjälper dagligen skickliga ledare, medarbetare och organisationer att frigöra mer av sin Kraft. Begreppen Insikt, Verktyg och Resultat står i fokus.
Tel 031-12 60 20, mobil 0707-30 30 33
lisa@gli.se, www.gli.se 

Marianne Nordmark, Nordmark UtvecklingMarianne Nordmark, Nordmark Utveckling
Marianne tränar chefer, ledare och medarbetare att kunna kommunicera direkt och klart, ge positiv och utvecklande feedback och att göra tydligt hur mål, uppdrag och roller inverkar på vår motivation och vårt engagemang.
Tel 0706-75 23 25
marianne@nordmarkutveckling.se, www.nordmarkutveckling.se 

Mikael Carlsson Tedsjö, Grafi TechnologyMikael Carlsson Tedsjö, Grafi Technology
Mikael producerar IT-lösningar, hemsidor, intranät och kampanjsidor med tillhörande publiceringsvertyg. Utbildar och håller workshops utifrån givna problemställningar.
Tel 031-13 08 70, mobil 0702-64 68 40
mikael@grafi.se, www.grafi.se 

Pär Thorbjörnsson, Partho Design & CommunicationPär Thorbjörnsson, Partho Design & Communication
Pär är en mediegränslös kreatör och idéspruta. Skapar och förvaltar grafiska identiteter, koncept, webb, trycksaker, kampanjer, mm. Arbetar också med illustration och 3D-visualisering.
Tel 0767-61 61 71
par.thorbjornsson@me.com, www.partho.se 

Tony Heeringson, 2CreativeTony Heeringson, 2Creative
Tony är en energisk och kreativ idéspruta som har stor kunskap om WordPress och webbdesign. Han är specialiserad på CMS-systemet WordPress och responsive design. På dagarna designar och kodar Tony webbplatser.
Tel 0737-16 67 88
tony@2creative.se, www.2creative.se 

Visa alla medlemmar